جانشین و معاونین جدید سپاه پاسداران معارفه شدند

به گزارش افکارنیوز،

 مراسم تودیع و معارفه جانشین و معاونین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز یکشنبه با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولین سپاه در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سردار شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا، سردار فدوی جانشین کل سپاه، سردار نقدی معاون هماهنگ کننده، سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضا، سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین ، حجت الاسلام والمسلمین طائب مسئول اطلاعات سپاه و جمعی دیگر از فرماندهان برگزار شد، دریادار علی فدوی به عنوان جانشین فرمانده کل، سردار نقدی به عنوان معاون هماهنگ کننده و سردار حسین نجات به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معرفی شدند.

 در پی انتصاب سردار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دریادار علی فدوی که تا پیش از این معاون هماهنگ کننده سپاه بود به عنوان جانشین منصوب شد و جای خود را به سردار نقدی داد.

سردار محمدرضا نقدی تا پیش از این انتصاب، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه بود که اکنون سردار نجات بجای وی معرفی شده است.

سردار محمدحسین نجات نیز جانشین حجت‌الاسلام طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه بود که در پی تغییرات اخیر در حوزه اطلاعات سپاه و معرفی حسین طائب به مسئولیت این حوزه، سردار حسن محقق جایگزین او (سردار نجات) شده است.