زیدان و تهدید به جدایی

به گزارش افکارنیوز،

رئال مادرید امروز آخرین بازی فصل خود را پیش رو دارد. دیداری تشریفاتی برابر رئال بتیس که کهکشانی ها قصد دارند با پیروزی در آن، وداعی آبرومند با هواداران داشته باشند.

در یکی دو هفته اخیر، بازار شایعات در مورد رئال داغ بوده است. منابع اسپانیایی خبر از جدایی قطعی کیلور ناواس، گرت بیل، یورنته و دنی سبایوس از رئال داده اند و گفته می شود لوکا یووچ و ادن هازارد اولین ورودی ها خواهند بود. اخیرا تمایل رئال برای جذب آنتوان گریزمان نیز شنیده شده است.

در مورد جدایی ناواس گفته می شود که سران باشگاه با اصرار و پافشاری توانسته اند نظر مساعد زیدان را جلب کنند تا ناواس برود و کورتوا گلر اول تیم برای فصل بعد باشد.

زین الدین زیدان در نشست خبری بازی با بتیس و در مورد جدایی احتمالی ناواس و بیل گفت:« بازی فردا برای ما مهم است و باید پیامی برای هواداران بفرستیم. اینکه فصل بعد با انگیزه و اشتیاق بیشتر بازخواهیم گشت. بیل و ناواس برابر بتیس با ما خواهند بود ولی اینکه آخرین بازی خود را برای رئال انجام خواهند داد را نمی دانم.»

وضعیت دروازه رئال برای فصل بعد:« الان نه می خواهم و نه دوست دارم به فصل بعد فکر کنم. اینجا در مورد رئال حرف های زیادی مطرح می شود. تکرار می کنم، وضعیت دروازه رئال برای فصل بعد، روشن و شفاف خواهد بود. نمی خواهم وارد مباحث دیگر شوم. خواهیم دید که چه اتفاقی رخ می دهد.

در مورد جدایی کیلور، کسانی که با او حرف زده اند، بهتر خبر دارند. من با همه حرف می زنم. او با ما قرارداد دارد و ببینیم چه می شود.»

فشار باشگاه برای حفظ کورتوا و فروش ناواس:« تصمیم در مورد دروازه بان اول، تصمیم من است. اگر قرار به فشار از بیرون باشد، جدا خواهم شد. اگر به عنوان مربی نتوانم تیم مورد علاقه ام را ببندم و اگر نتوانم تصمیم بگیرم چه کسانی بازی خواهند کرد، قطعا خواهم رفت. سپس بحث خرید بازیکن پیش می آید که افرادی دیگر در باشگاه در این زمینه فعالیت دارند.»

جذب گریزمان:« این موضوعی نیست که من بخواهم در موردش صحبت کنم. از خودش باید بپرسید که فصل بعد کجا خواهد رفت.»

خریدها:« عجیب است که از این همه سوالات مطرح شده، تاکنون یک سوال در مورد بازی فردا نیست. کار رسانه را درک می کنم ولی من اینجا هستم تا در مورد بازی فردا حرف بزنم. دیداری که باید در آن متفاوت با بازی هفته گذشته مقابل سوسیداد ظاهر شویم و هدف ما نیز پیروزی است.»

پایان فصل:« برای یازده بازی پایانی به رئال آمدم و فردا فصل تمام خواهد شد. از الان نمی توان بگویم که فصل بعد همه چیز را خواهیم برد ولی سعی می کنیم اوضاع نسبت به امسال تغییر کند.»

لوکا زیدان، گلر دوم رئال:« درخواست نکرده ام که لوکا دروازه بان دوم ما برای فصل بعد باشد. مردم شایعات را می شنوند و باور می کنند. ببینیم چه می شود.»

جذب فرلاند مندی از لیون:« در مورد این شایعات حرفی برای گفتن ندارم. صحبت از بازیکنانی خوب و باکیفیت می شود ولی وقت برای تقویت تیم خواهیم داشت.»