دولتمردان کاخ سفید می خواهند کشورمان را وارد فضای انتحاری کنند

به گزارش افکارنیوز،

حشمت الله فلاحت‌پیشه با اشاره به فرارسیدن سالروز خروج آمریکا از توافقنامه برجام، گفت: اعتقاد دارد باید از هر اقدامی که کشورمان را تحت فصل هفتم منشور ملل متحد ببرد پرهیز شود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم اکنون با برجامی مواجه هستیم که توانی برای دفاع از حقوق ایرانیان ندارد، اظهار کرد: بر این اساس کشورمان نباید در شرایط کنونی دچار افراطی گری شود.

جلوگیری از همراهی سیاسی کشورها با آمریکا موفقیت دیپلماتیک ایران است

وی ادامه داد: امروزه می توانیم خیلی از نیازهایمان را پیش ببریم بدون اینکه اقدامی صورت بگیرد و بیانگر تخطی ایران از مقررات بین المللی باشد. در واقع نباید بهانه بدست آمریکا بدهیم که دیگر کشورها را علیه ایران با خودش همراه کند. تصور می کنم اینکه توانسته ایم از همراهی سیاسی دیگر کشورها با آمریکا جلوگیری کنیم موفقیت دیپلماتیک است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه باید درخواست مذاکره با طرف های برجامی و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه شود، تصریح کرد: در واقع باید پیشبرد سیاست های توسعه هسته ای در قالب چارچوب های آژانس و مقررات برجام در دستور کار باشد.

آمریکا می‌خواهد ایران را وارد فضای انتحاری کند

فلاحت پیشه افزود: آمریکایی ها درصدد تحریم صنعت پتروشیمی کشورمان هستند؛ در واقع دولتمردان کاخ سفید می خواهند کشورمان را وارد فضای انتحاری کنند لذا باید با اعضای باقی مانده برجام وارد مذاکره شویم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین می توان از فرصت استفاده کرد و مجوز تولید سوخت با درصدهای مناسب را از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گرفت وگرنه درگیر اقدام افراطی گری شدن موضوعی است که آمریکا می خواهد.