پرداخت مطالبات برانکو تا سه شنبه هفته آینده

به گزارش افکارنیوز،

پس از اینکه برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس تهران از وضعیت مالی باشگاه ابراز ناراحتی کرد، قرار شد مطالبات او تا فردا (۱۳ اردیبهشت) پرداخت شود اما هنوز ارز مورد نیاز برای پرداخت پول سرمربی کروات مهیا نشد و پس از اینکه مسئولان پرسپولیس با برانکو صحبت کردند، او به مدیران باشگاه وقت داد تا طلبش را بدهند.

با تلاش‌های صورت گرفته مبلغ ریالی مطالبات برانکو فراهم شده اما از آنجایی که باید پول این مربی کروات به صورت ارز (یورو) به او پرداخت شود، به همین دلیل مسئولان باشگاه در تلاش هستند بتوانند با رایزنی‌های صورت گرفته و با تهیه ارز، پول برانکو را بدهند.

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس با تایید این خبر بیان کرد: مطالبات برانکو ایوانکوویچ آماده شده و قرار است در روز شنبه ارز تهیه کنیم اما با توجه به اینکه تیم به ازبکستان می رود، پس از بازگشت پول برانکو را به او می دهیم. اگر اتفاقی رخ ندهد، او سه شنبه هفته آینده به باشگاه می آید و مطالباتش را دریافت خواهد کرد.

او درباره طلب بازیکنان گفت: درحال تلاش هستیم تا مطالبات بازیکنان را تا پایان هفته آینده به آنها دهیم و مشکلی وجود ندارد. 

گفتنی است، برانکو تا پایان فصل در پرسپولیس خواهد ماند و برای تصمیم گیری برای حضور در لیگ نوزدهم با مدیران باشگاه جلساتی را برگزار خواهد کرد.